שיפוצים בתל אביב

שיפוצים בתל אביב

שיפוצים בתל אביב

מחפש קבלן שיפוצים בתל אביב ?

עידן הנדסה בע"מ – קבלן שיפוצים בתל אביב והסביבה, קבלן בעל ותק וניסיון רב בעיר תל אביב במגוון פרויקטים של דירות, בניינים ופרויקטים יוקרתיים ומורכבים של שיפוצים, בטון, בנייה ועוד.  

תל אביב – התפתחות מואצת מול שמירה על הישן

כתרים רבים הונחו על ראשה של העיר תל אביב: העיר העברית הראשונה, מרכז הכלכלה, התרבות, המסחר והתקשורת של ישראל, המטרופולין הגדול בארץ, "העיר הלבנה" שהוכרה כאתר מורשת עולמית ולאחרונה הגדרתה של תל אביב כ"עיר עולם בהתהוות" בשל היותה עיר מרכזית בתחומי התרבות, החברה והכלכלה.

תל אביב היא העיר השנייה בגודל אוכלוסייתה בישראל. בעיר עצמה מתגוררים מעל 400 אלף תושבים אבל  אוכלוסיית המטרופולין מונה קרוב ל- 3.5 מיליון נפש. הביקוש למגורים ולשטחי מסחר גבוה מאוד וצובר תאוצה משנה לשנה.

בנייה חדשה ומודרנית, גורדי שחקים מפוארים ומגדלי פאר מרשימים מנקדים את קו הרקיע של תל אביב ומעידים על עיר נושמת, חיה ובועטת. לצד החדש והחדיש, בולט בנוכחותו גם הישן והבלוי בעיר המדהימה הזאת ולא רק שאי אפשר להתעלם ממנו – יש לו ביקוש ער ביותר ומחירו מאמיר משנה לשנה.

שיפוצים במבנים חדשים וישנים

על מחירי הדיור בישראל דובר רבות. קניית דירה חדשה אינה בהישג ידם של רבים ועל כן קניית דירה ישנה ושיפוצה היא האלטרנטיבה הטובה. 'שיפוצים'  הם תחום מבוקש מאוד בתל אביב רבתי כי אנשים הבינו שבמהלכים פשוטים ולא דרמטיים אפשר להפוך דירה ישנה ולא חיננית – לדירת חלומות. הדבר נכון גם לגבי דירות חדשות: שמירה על ערך הדירה או שדרוגה, שינויים הנדרשים בשל צרכים של בני הבית והתאמת שטחי מסחר לסוגי העסקים המיועדים לקום במקום, כל אלו כרוכים בשיפוצים.

סוגי השיפוצים הנפוצים בתל אביב

השיפוצים המבוקשים ביותר הם: תוספות בנייה, צביעת דירות עם תיקוני טיח, עבודות גבס בשילוב תאורה ועיצובים בגבס, ריצוף ורצפה הכולל ריצוף שיש, אריחים, פרקטים ושטיחים מקיר לקיר, עבודות חשמל כלליות, לוחות חשמל ותאורת גן, אינסטלציה- כמו החלפת צנרת ישנה, הקמת תשתיות חדשות למים וביוב, הגברת לחץ מים ופתיחת קווים חדשים. איטום גגות למניעת נזילות והחלפת דלתות, חלונות ותריסים.

המלצה חמה: שיפוץ יכול להפוך לסיוט אלא אם תמצאו חברה אחראית, אמינה, מנוסה ומקצועית. בקשו חוות דעת ודברו עם ממליצים. התהליך יכול להיות פחות קשה ובסופו של דבר- תקבלו דירת חלומות.

 

שיפוצניק בתל אביב

מחפשים שיפוצניק בתל אביב ? לנו יש את המענה המושלם עבורכם,בין אם אתם זקוקים לשיפוץ דירה כללי / קומפלט, ובין אם אתם זקוקים לעבודות שיפוץ קטנות, לנו יש את הצוות המקצועי, היעיל והמנוסה עבורך, תחת בקרה ופיקוח מלא של המפקחים שלנו וכל זה במחירים נוחים ושפויים !

עידן הנדסה מבצעת פרויקטים רבים של בנייה ושיפוצים בתל אביב – להתרשמותכם…

 

חם..חם..חם.. עוד לא סיימנו….שיפוץ דירה ברחוב גורדון בתל אביב