שיפוצים במרכז

שיפוצים במרכז הארץ

קבלני שיפוצים במרכז צריכים להבין ולהכיר את האזור הייחודי בו הם פועלים. אזור המרכז בעל ייחודיות במגוון רחב של פרמטרים המשפיעים על עבודות השיפוצים במרכז. אחד מהפרמטרים הבולטים ביותר שקבלן שיפוצים במרכז חייב לקחת בחשבון הוא נושא הלחות הכבדה ששורה בכל אזור במרכז. קבלני שיפוצים רבים לא לוקחים בחשבון שנושא הלחות במזג האוויר משפיע באופן ישיר על התנהגות החומרים כגון: אבני חיפוי, צבע, ריצוף, אריחים והרשימה עוד ארוכה.

עידן הנדסה בע"מ מבצע פרויקטים רבים כקבלן שיפוצים במרכז: בדירות, קומפלקסים, משרדים, מפעלים, בניינים ועוד.
עידן הנדסה משמש גם כקבלן משנה של שיפוצים במרכז בפרויקטים גדולים מאוד.

הפיכת הבית הישן לחדש

קניית דירה חדשה היא אחד הנדבכים המרכזיים של הסוגיות החברתיות המדוברות בישראל. העלייה הדרמטית במחירי הדיור בארץ בכלל ובאזור המרכז בפרט היא נושא שאינו יורד מסדר היום בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים, במיוחד צעירים, מתקשים לקנות דירה חדשה ואחד הפתרונות ברי היישום הוא שיפוץ הבית הישן במקום קנייה של דירה חדשה. שיפוץ המתוכנן נכון – יהפוך את הדירה הישנה למקום שנעים לחיות בו. לא ניתן יהיה לזהות שהיה זה בית ישן.

שיפוצים הם כל סוגי העבודות בבית

כשרוצים לשפץ בית ישן ולהביאו למצב שיהיה נוח לגור בו, שהוא יהיה מרווח ושיהיו בו פונקציות הנדרשות לבני הבית, שהוא יהיה מודרני ולא ייראה מיושן, צריך לקחת בחשבון שהשיפוצים שיידרשו יכללו את כל סוגי עבודות השיפוץ. לכן, חשוב למצוא קבלן שיפוצים שיהיה אחראי על כל העבודות בכללן והוא יהיה הכתובת לכל הפניות שלכם. אין פירושו של דבר שהקבלן יבצע בעצמו את העבודות כי הוא אינו אמור להיות גם חשמלאי, גם שרברב, גם רצף וגם צבע. הקבלן הוא האדם המעסיק את בעלי המקצוע השונים, מתאם ביניהם ואחראי על עבודתם.

אמינות ומקצועיות חשובים באותה מידה

בשיפוץ בתים או דירות חשובה מאוד המקצועיות של  איש השיפוצים אבל אמינותו חשובה לא פחות. אין דבר מצער יותר ומטריד יותר מהפסקת עבודת השיפוץ באמצע. הדבר נכון במיוחד אם בני הבית גרים במקום תוך כדי השיפוצים. יהיה השיפוצניק מקצועי ככל שיהיה, עליו לעבוד ברגישות גבוהה עם מינימום הפרעות לסביבה והדגש העיקרי הוא על עמידה בלוח הזמנים, ככל שניתן הדבר.

עבודות שיפוץ טובות יהפכו כל בית ישן לחדש

ישנם אנשים הרוכשים דירה ישנה, כזו שהיא ברת השגה עבורם והם מחליטים לשפץ אותה מהמסד ועד הטפחות. לפעמים, הורסים את כל קירות הפנים ומשאירים רק את המעטפת. בתכנון אדריכלי נכון אפשר ליצור דירת חלומות ובתוספת של כל עבודות השיפוץ כמו: אינסטלציה, בניית קירות גבס לחלוקה חדשה של החדרים, עבודות נגרות וריצוף חדש, צביעת הדירה  והתקנת תריסים וחלונות – תקבלו דירה חדשה, כזו – שתתקשו להאמין שהיא קיימת ועומדת על תילה.

עידן הנדסה בע"מ ביצעה פרויקטים רבים של שיפוצים במרכז, גדולים וקטנים, החל משיפוץ דירה ועד הריסת היכל נוקיה, בניית בניינים והרשימה עוד ארוכה.

לנוחיותכם צירפנו מספר תמונות של פרויקטים שערכנו בהם שיפוצים במרכז הארץ:

קבלן בניין במרכז – עידן הנדסה בע"מ – שיפוץ היכל נוקיה

 

 

שיפוץ דירה במרכז תל אביב

 

שיפוצים במרכז תל אביב רחוב גורדון

שיפוץ משרדי הנהלת מחלבות גד – בת ים

שיפוץ משרדי הנהלה מחלבות גד

באמצע השיפוץ במרכז הארץ של מחלבות גד

 

שיפוץ דירה במרכז גבעת שמואל