שיפוץ דירה בירושלים

שיפוץ דירה

 שיפוץ דירה בירושלים – מתי ולמה משפצים דירה

הסיבות המביאות להחלטת שיפוץ דירה בירושלים הן שונות ומשתנות מאדם לאדם. ישנם כאלה הקונים דירה לצורך השקעה ומחליטים לשפצה כדי לקבל שכר דירה גבוה יותר. ישנם המשפצים דירות כדי להעלות את ערכה לפני מכירה. זול יותר לשפץ דירה ישנה מאשר לרכוש חדשה. משפחה שנולדים בה צאצאים חדשים זקוקה למרחב נוח יותר ושיקום או שיפוץ התשתיות של דירה ישנה מאוד הוא הכרח המציאות.

ליצירת קשר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תהינה הסיבות אשר תהיינה, שיפוץ אחד אינו דומה לשיפוץ אחר. המרכיב המשותף לכל השיפוצים הוא הצורך לתכנן תכנון מוקדם וקפדני את מה שאתם רוצים לשפץ וזהו תנאי ראשוני והכרחי להצלחת הפרויקט.

שיפוץ דירה בזול בירושלים – כל שיפוץ והמחיר שלו

כולם מעוניינים לעשות שיפוץ דירה בזול, אולם מיותר לציין כי זה תלוי בסוג השיפוץ. שיפוצי דירות נעים על המנעד של שיפוץ קוסמטי קל, דרך שיפוץ חלקי ועד שיפוץ כללי ויסודי.

מי שרוצה לשפר מעט את חזות הדירה ואולי לשדרג אותה באמצעות אלמנטים חדשים, טוב יעשה אם במהלך שיפוץ דירה יחליף את ארונות המטבח או את אריחי הקרמיקה בחדר האמבטיה. גם הנמכות תקרה ובניית מחיצות גבס כמו גם תיקוני טיח וצביעת הדירה נכללים בהגדרה של 'שיפוץ קוסמטי קל.' שיפוץ כזה אורך ימים ספורים בלבד והעלויות אינן בשמיים אבל התוצאות עשויות להיות מרהיבות עם תחושה נעימה של התחדשות וניקיון.

שיפוץ חלקי מתבצע במספר מוקדים בדירה וכולל בהגדרתו החלפת דלתות וחלונות או תריסים, החלפת חדרי אמבטיה כולל כלים סניטריים ומקלחונים והחלפת ארונות המטבח כולל מכשירי החשמל המאבזרים את המקום. שיפוץ כזה יכול להתפרש על פני שבועיים לפחות ונדרשת התערבות של קבלן שיפוצים מומחה שיפקח  על כל השלבים ויתזמן את כל בעלי המקצוע הלוקחים חלק בשיפוץ.

שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ כללי או שיפוץ דירה קומפלט בירושלים עשוי לשנות את הדירה ללא הכר, זהו סוג השיפוץ המאסיבי ביותר שיכול לכלול לא רק אלמנטים שרואים אותם כגון: ריצוף, מטבח, אריחים וכדומה, אלא גם את כל האלמנטים הפנימיים המרכיבים את הדירה כמו צנרת ביוב, חשמל וכו'. כאשר ישנה הבנה לבצע שיפוץ קומפלט לדירה, בעל הדירה מבין שכל תשתית הבית רעועה לחלוטין ונדרש לחדש את את האלמנטים הפנימיים. לצד אלו מעוניינים גם לחדש את כל פנים הבית, יתכן אף לשנות לחלוטין את תכנון הדירה ובד"כ הדבר כרוך בשבירת קירות, תכנון נקודות חשמל חדשות כמו גם אינסטלציה, סניטציה חדשה ותכנון מרחבים חדש. למעשה, מתקבלת דירה חדשה ולהשגת תוצאות אופטימליות- מומלץ להיעזר בתכנון אדריכלי.

'עשה' ו 'אל תעשה' כשאתה משפץ דירה בירושלים

הגדרת מה אתה רוצה, מה אתה צריך וכמה זה יעלה לך – היא חיונית ביותר. אל תסתפקו בהצעת מחיר של קבלן אחד והכניסו להצעת המחיר גם לוח זמנים.

שיפוץ דירה הוא עניין לא פשוט. לפחות היו בטוחים שאתם בידיים מקצועיות ובטוחות.

 

עידן הנדסה בע"מ בעלת ניסיון רב בשיפוץ דירות בכל רחבי הארץ. חברתנו בעלת המלצות רבות מאנשים פרטיים שביצענו עבורם שיפוץ דירה, מאדריכלים שאנו עובדים איתם בשוטף, מעצבי פנים רבים וקבלנים גדולים ומוכרים שאנו מבצעים עבורם עבודות רבות כקבלני משנה.

ניתן להתרשם מפרויקטים רבים שנעשו בעבר וכן מפרויקטים שמתבצעים כיום:

שיפוץ דירה בירושלים בשכונת גילה

 

שיפוץ דירה בירושלים רח' רחל אימנו

 

 

 

שיפוץ דירה בתל אביב

 


This entry was posted in . Bookmark the permalink.