שיפוצים

 שיפוצים – המדריך המלא 

שיפוצים זהו המושג הכללי ביותר למגוון רחב מאוד של סוגי שיפוצים שניתן לבצע. כמובן שכל סוג שיפוץ משפיע באופן ישיר על עלות השיפוץ אם כי בוודאי ניתן לחסוך בעלויות כל סוגי השיפוצים כאשר מתכננים מראש ונעזרים בקבלן שיפוצים אמין ומנוסה שיחשוף בפניכם מראש את ההשלכות של השיפוץ או השיפוצים שאתם מעוניינים לבצע, בין אם מדובר על דירה, בית פרטי, בניין, משרד, מפעל וכן הלאה

ליצירת קשר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


סוגי שיפוצים

כיצד תבחרו את קבלן השיפוצים שלכם

החלטתם לבצע שיפוצים נרחבים בדירתכם ?  אתם מעוניינים לשדרג את הדירה ?  רוצים לחדש את האינסטלציה ? הכלים הסניטריים, הריצוף והאריחים ? … גם התריסים והחלונות אינם במצב מי יודע מה וכדאי להחליפם למסגרות אלומיניום מודרניות הנסגרות בקלות וללא רעשי רקע. נראה לכם שאחרי כל העבודות האלה לא יהיה מנוס מלצבוע את הדירה כולה, כדי לרענן אותה ולהפוך אותה לנקייה וגם כדי למחוק סוף סוף  את כל הכתמים שהותירו ילדיכם על הקירות. חסכתם סכום כסף מסוים למטרה זו ואתם משערים שהוא יספיק לביצוע כל עבודות השיפוצים שאתם משתוקקים להוציא אל הפועל.

איך תדעו אל מי לפנות? כיצד תוכלו לסמוך על האנשים שיסתובבו בביתכם ימים שלמים, יבואו וילכו והעיקר- יבצעו עבודה טובה ונקייה? דבר חשוב נוסף: שיסיימו את העבודות במהירות האפשרית, ללא השהיות מיותרות וללא מתיחת זמן מיותרת?

התשובות לשאלות אלה מצטמצמות לכדי תשובה אחת והיא: המלצות.

מצאו לכם קבלן שיפוצים באזור המגורים שלכם. לצורך העניין, אם אתם ירושלמים, חפשו קבלן שיפוצים בירושלים. אומר הפתגם הישן: 'טוב שם טוב משמן טוב'. שם טוב או מוניטין נבנים לאט. השמועה על קבלן שיפוצים מעולה יכולה לעבור מפה לאוזן, בין מכרים, חברים ובני משפחה. לעיתים קרובות אפשר למצוא מכתבי המלצה וממליצים גם באתרים באינטרנט. אל תתייחסו לממליצים אנונימיים, ללא שמות. אל תהססו גם לפנות לממליצים שהתנדבו לכתוב בחום על הקבלן, בררו איתם פרטים ושאלו אותם לדעתם.

ותק, ניסיון, מקצועיות, הקפדה על פרטים קטנים ואמינות

אלו התנאים הנדרשים מקבלן שיפוצים בירושלים ובכל מקום אחר, על מנת לבצע עבודה טובה, אחראית, רצינית ובעלת תוצאות מושלמות. קבלן שיפוצים רציני חייב להיות זמין לקריאות דחופות למקרים שאינם סובלים דיחוי, עליו להיות מצויד בציוד חדיש ומתקדם לאיתור כשלים ומכשולים סמויים מהעין ועליו לדעת לפתור בעיות חמורות כקלות  – במהירות וביעילות.

רמת הגימור של עבודות השיפוצים היא כרטיס הביקור של כל קבלן שיפוצים. זו ורמת מחירים הוגנת וסבירה מרכיבות את השורה התחתונה של כל שיפוץ והן אלו הבונות את המוניטין של הקבלן.


This entry was posted in . Bookmark the permalink.