שיפוץ מקלחת בירושלים

שיפוץ מקלחת בירושלים – אחד החדרים החשובים והשימושיים ביותר בבית

שיפוץ חדר אמבטיה הוא שכיח מאוד בארץ ממגוון סיבות שבניהן היא עלות השיפוץ הזולה יחסית, תדירות השימוש שלנו בחדר האמבטיה בכל יום – מספר פעמים ביום, ואולי הסיבה המכרעת יותר אצל אנשים, היא ההרגשה שחדר האמבטיה צריך להעניק לנו תחושה של ניקיון מוחלט, אסתטיקה ומעט חדשנות, שכן תחושה זו מועברת ומשקפת אותנו לפני היציאה מהבית ובסיום יום העבודה שם אנו שוטפים מעלינו את כל הלכלוך וההרגשה ה'כבדה' של יום העבודה.

ליצירת קשר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חדר האמבטיה הוא החדר השימושי ביותר מכל חדרי הבית היות וכל בני הבית משתמשים בו בתדירויות גבוהות. על כן, השחיקה והבלאי במקום זה הם גם מהגבוהים ביותר מבין החדרים האחרים. צריך לזכור גם שנעשה כאן שימוש מוגבר במים ובחומרים להיגיינה האישית וכדי לשמור על סביבה נקייה והגיינית, נדרשות פעולות ניקוי תכופות יותר מאשר בשאר החדרים. אין תחושה נעימה יותר מזו של שהייה בחדר אמבטיה נקי, מטופח וריחני.

יופי ואסתטיקה להנאת המשפחה

עם חלוף הזמן, ישנה תחושה שככל שאנו ממרקים ומנקים את חדר האמבטיה, הדבר אינו מועיל כלל. הברזים כבר חלודים, הקרמיקה אינה מבריקה עוד, את האבנית שהצטברה במקומות שונים- כמעט ולא ניתן להסיר והכיור והאסלה – שינו את צבעם לבלי הכר.  גם המגבת החדשה והריחנית אינה משפרת את ההרגשה וכשזה קורה, אין ספק  שיש צורך לשפץ את חדר האמבטיה.

שיפוץ מקלחת בירושלים כללי או שיפוץ אמבטיה נקודתי

הדבר תלוי בכם וביעד שאתם מציבים לעצמכם. אפשר לבצע שיפוץ נקודתי ללא החלפת כל האלמנטים ועדיין לקבל חדר מסודר, נעים ויפה. במידה ואתם מעוניינים בשיפוץ כללי, כדאי שתתייעצו  עם בעלי המקצוע המובילים כי תכנון נכון ושימוש בחומרים איכותיים – ישרת אתכם נאמנה למשך מספר שנים. חשוב לבחור באיש שיפוצים אמין ומקצועי גם אם אתם בוחרים בשיפוץ נקודתי. כך תוכלו להיות רגועים שלא יהיו תקלות מטרידות לאורך שנים.

מה כולל שיפוץ מקלחת נקודתי בירושלים

החלפת הכלים הסניטריים, המקלחון והברזים ותיקון או החלפת האריחים הם העבודות העיקריות בשיפוץ נקודתי. ישנם אנשים המחליפים גם את ארונות האמבטיה. להשלמת המראה אפשר לצבוע את החדר לאחר הסרת הכתמים או העובש במידה ואלו הצטברו במקום. שיפוץ נקודתי כזה אורך ימים ספורים בלבד והתוצאות המתקבלות הן של חדר אמבטיה חדיש ומפנק.

שיפוץ מקלחת יסודי בירושלים

אם אתם מתגוררים בבית בן 20 שנה ויותר וטרם החלפתם את הצנרת, מומלץ לעשות שיפוץ חדר אמבטיה יסודי, שכן צנרת ישנה וחלודה משפיעה בראש ובראשונה על איכות המים  והיא מועדת לפורענות בצורת פיצוץ, נזילות מים ושאר התקלות. מומלץ מאוד להתקשר עם אינסטלטור יצאת צדיק או כל שרברב אחר שאתם בטוחים שהוא מקצועי וצדיק – כך לא תפלו קורבנות החלפת כל האלמנטים בחדר כולל הצנרת, תיצור עבורכם את חדר חלומותיכם, לשנים רבות של הנאה ואסתטיקה.

 


This entry was posted in . Bookmark the permalink.